Популярне

«Чорні вівці» опублікують велику книжку про маленького слоника

 дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком нова книжка знаного австрійського письменника, лауреата численних премій у сфері дитячої літератури Ервіна Мозера «Манюній. Велика книжка про маленького слоника».

Це вже друга книга згаданого автора, яка побачить світ у цьому видавництві. Минулого року тут вийшла збірка «Фантастичні історії на добраніч», складена з найкращих оповідок та ілюстрацій із понад десяти книжок Мозера. Переклад обох видань здійснила Неля Ваховська.
Нова збірка побачить світ уже на початку травня. До неї увійшли чотири книжки: «Слоник на ім’я Манюній» (1985), «Манюній вирушає в пустелю» (1987), «Манюній шукає слонів» (1988) та «Манюній знаходить маму і тата» (1988). До них додано  ілюстрації зі збірки «Манюній. Велика книжка про маленького слоника» (1993). Тут йдеться про пригоди слоненяти, яке загубилося і відчайдушно шукає дорогу додому. Мандруючи,  воно відкриває для себе великий світ і зустрічає нових друзів.
За словами редакторки Марини Александрович, «Манюній. Велика книжка про маленького слоника» розповідає про пригоди «незалежно від розміру й масті, вона захоплює своєю добротою, зворушливістю, дотепністю. Тут ви прочитаєте, що слоників  хобот може бути як равликова черепашка; що фарби рятують від суму; що пан і пані Свинка люб’язно приймають у гості мишеня, левика та орла; що ведмідь майструє дуже гарні санчата і возить на них; що мишачий зубик приносить щастя». Особливість видання в тому, що про найважливіше – любов, дружбу, взаємодопомогу – Ервін Мозер оповідає простими словами (що зовсім непросто) і живими малюнками.
«Збірка історій про Манюнього стане улюбленою книжкою на добраніч, – продовжує редакторка, – адже вона навіює сни про пригоди і манюнім, і величеньким. Маю підтвердження: пригоди слоника дуже захопили мою доню, яка з нетерпінням щовечора чекала продовження. Тому вона полюбила Манюнього ще до появи книжки».


Довідка.
Ервін Мозер (Erwin Moser) – авcтрійський письменник, автор дитячих ілюстрованих книжок, лауреат численних премій у сфері дитячої літератури. Серед інших він отримав 1987 року японську «Сову», 1992-го – відзнаку «Щуролов» міста Гамельн, 2013-го – Золоту відзнаку за заслуги міста Відень та премію землі Бурґенланд. Нині Ервін Мозер є одним із провідних дитячих письменників Австрії.
 

Вчик Руслан
Всі статті автора

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією