Популярне

Культура

ТНМК покажуть «Небокрай»: нові кліпи та річниця гурту

Гурт Танок на майдані Конґо презентує кліп на пісню «Небокрай».

Кіно-новинки 2016-го. Що варто переглянути?

Набридло сидіти вдома? Хочеться свіжих вражень? Далеко йти не потрібно! Найкращі фільми 2016-го, які вже можна побачити на великих екранах, зібрані тут.

Українська, якої ви не знали

Ні для кого не секрет, що українська мова займає друге місце за милозвучністю після італійської. Всім відомо, що нашу мову називають однією із найскладніших мов світу. Чому? В цій статті подано декілька фактів про українську мову, яких ви не знали.

Більше ніж політик, більше ніж друг

6 жовтня в український прокат виходить документальна стрічка Зосі Родкевич "Мій друг Борис Нємцов". Українська прем’єра картини приурочена до дня народження одного з найбільш яскравих опозиційних політиків Росії, близького друга та прихильника України Бориса Нємцова, вбитого за невизначених обставин 2016 року у Москві.

Пісня «Океану Ельзи» стала саундтреком до україномовної драми «Століття Якова» на «1+1»

Вже скоро в ефірі каналу «1+1» відбудеться прем’єра 4-серійної епічної драми «Століття Якова» за мотивами однойменного роману-лауреата літературної премії «Коронація слова» Володимира Лиса.

В Україні обрали фільм, який побореться за «Оскар»

Нагорода у галузі кіно «Оскар» - найпрестижніша і найбажаніша для кожного актора чи режисера, найвища сходинка і визнання таланту.

На Тернопільщину завітав годинникар із Львова (Фото)

Цієї неділі гостем Арт-двору у Бучачі був кампаніст Олексій Бурнаєв, кандидат фізико-математичних наук, інженер-дослідник. Автор 64 монументальних годинників по всій Україні. Вільно володіє французькою мовою, спілкується польською, чеською, член комітету підтримки європейської консерваторії вежових годинників.

"Пишайтеся своїм містом, бо вам є чим пишатися", - Євгенія Сенік про Бучач (Фото)

Літературний центр імені Аґнона у Бучачі відвідала письменниця з Луганщини Євгенія Сенік.

У вересні українцям покажуть еротичну комедію про кохання без обмежень

Картина «Секрети сексу та кохання» сміливого режисера Пако Леона стала справжнім феноменом в іспанському кінопрокаті, випередивши навіть «Джульєтту» Педро Альмодовара.

Слобожанщина й Галичина: культура єднає людей

У Харкові з 11 по 24 серпня проходить акція - культурний форум «ПогранКульт: ГаліціяКульт». Мета цього заходу - налагодити культурний діалог між Слобожанщиною та Галичиною. Ми всі - багатонаціональний народ України, і ми повинні любити та поважати один одного!

Джоан Роулінг випустить три збірки оповідань про світ Гаррі Поттера

Сюжет оповідань будуватиметься навколо кількох другорядних персонажів всесвіту Гаррі Поттера. Про це повідомляє те лекал «1+1» з посиланням на Time. Вони вийдуть в електронному вигляді уже 6 вересня, а вартість кожної книги складе близько трьох доларів. Короткі історії — лише доповнення до основної серії про Гаррі Поттера.

Про «музичні» неділі в місті Бучачі

Культурно-мистецький осередок «Арт-двір» зібрав поціновувачів музичного мистецтва. Глядачі насолоджувалися мотивами не лише українських, а й закордонних шедеврів у виконанні ансамблю «Опус».

Тіна Кароль – Материнська любов. Концерт пам’яті Миколи Мозгового

Тіна Кароль виконала зворушливу пісню про найсильнішу любов на землі – материнську. Дивись онлайн. Вечір пам’яті Миколи Мозгового - пісні видатного музиканта у виконанні сучасних українських зірок.

Що таке «культурний шок»?

Ми могли чути це, на перший погляд, дивне поєднання слів, окремо розуміти слова, що створюють поняття, але слабко уявляємо, що ж означають вони разом. Мова їде про поняття «культурний шок».

У яких країнах відпочивати бюджетному туристу?

Скоро літо, сонце і…обмежений бюджет. Якщо Ви не можете дозволити собі відпочинок на Канарах, не засмучуйтесь. У світі ще стільки прекрасних місць, які далеко не гірші, ніж розрекламовані курорти.

День, коли можна їсти досхочу!

Його ще називають днем «ситого черева» і це свято вже декілька століть 26 січня популярне у Греції. Саме цього дня прийнято балувати всій шлунок та виконувати всі його забаганки. Червона ікра, чорна, лосось? Ну що ж, якщо хочеться, то треба. І на ціну дивитися не можна.

Пости у 2016 році

Загальниці Новий (цивільний) рік — 1 січня. Від Різдва Христового до Богоявлення (від 7 по 17 січня). Від Неділі Митаря і Фарисея до Неділі Блудного сина (від 21 лютого по 27 лютого).

Різдвяний подарунок — у інтернеті з’явився запис першого українського «Щедрика»!

Справжній подарунок для всіх українців до Різдва та Новорічних Свят — перший запис «Щедрика» Миколи Леонтовича тепер можна послухати у інтернеті!

Ворожіння на Андрія

У ніч з 12 на 13 грудня, на Андрія Первозванного, прекрасна половина людства перетворюється у чаклунок. Не всі, звичайно, але багато. Дівчата, які хочуть дізнатися своє майбутнє або ім’я судженого, придумали безліч способів це з’ясувати. Традиція ворожити дуже давня і способи передаються з покоління в покоління майже незмінні.

У Верховні Раді закликали підтримати кінематограф та книговидавництво

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман наголошує на важливості підтримки на державному рівні вітчизняного кінематографу, книговидавництва та бібліотечної справи.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією