Популярне

Чи тестували протестований автомобіль?

На перший погляд, це один із найзвичайнісіньких біл-бордів, котрі красуються у місті Тернополі. Презентабельна машина, симпатична ціна та вигідні умови кредитування, безумовно, привертають увагу.

Італія очима ровесників Незалежності

Сьогодні чимало наших співгромадян виїжджає за кордон. Більшість із них, як правило, на пошуки кращої долі. Як говорять люди, та тітка Доля, вона добра всюди. Тільки-от там, за кордоном, за неї платять на порядок більше.

Одна на двох

Із Назаром я дружу ще із незапам’ятних часів. У ранньому дитинстві коли ми ще були карапузами, не було таких випадків, аби хтось не поділився своїми іграшками та кубиками. Згодом, цілими днями разом шукали пригод: гралися в машинки, їздили на риболовлю, льопалися у ставку. У нас було все і завжди одне на двох.

Фото з Генералом

Сфотографуватися із Генералом можна буде на Театральному майдані м. Тернополя, 5 березня о 14.00 у рамках акції «Фото з Генералом». Та хто цей Генерал і чи потрібен Вам той знімок?

"Валентинівська" історія знайомства

День Валентина, напевне, найгірше свято. Ходять усі довкола такі щасливі, піднесені, усе прикрашено в сердечках, ще й, як на зло, звідусіль лунають радісні привітання закоханим, повсюди ці дурні валентинки, квіти на кожному кроці і «спеціальні пропозиції» для пар. Так, безсумнівно, гіршого свята і не придумаєш для одиноких.

А я подарував би більше…

Після завершення школи перед кожним із нас постає непросте питання вибору: куди піти навчатися? Не завжди переважують шальки бажаного та потрібного. Ми йдемо навчатися, як правило, вслід за своїми «половинками» або ж наслідуючи вибір людини, котра не розділила із нами тієї чаші, що зветься коханням.

Лист без відповіді

Після опублікування матеріалу «Лохотрон в Інтернеті» про сумнівний вид підробітку вдома, ми надіслали «потенційним роботодавцям» гіперпосилання на сторінку інтернет-видання «Бізнес-область», де власне й було опубліковане міні-розслідування.

Слізне сватання

Так повелося у моїй родині, що обряд сватання вже кілька поколінь нагадує стрічку кінофільму. А кадри повторюються з покоління в покоління…

Лохотрон в Інтернеті

Сьогодні, у час втілення в життя проголошених Азіровських перспектив та вічного росту економіки, заробітної плати, а відповідно й цін паралельно йде скорочення робочих місць. Або - як сьогодні модно казати – оптимізація.

Ми ще посміємось із того кінця світу

Погодьтеся: добре, що кінець світу припадає на п’ятницю. Кожна сім’я матиме змогу зібратися у повному складі. В родинному колі, за святковим столом можна буде зустріти апокаліпсис(якщо він, звісно, буде).

Чи повинен студент працювати?

Ви скажете: тут і після університету із роботою зась. Правильніше питання ставити в площину: чи має студент де працювати? Можливо, але так говорять ледарі.

Як святкували Міжнародний День студента майбутні педагоги (фото)

Студенти так і полюбляють робити щось приємне для душі і тіла. А святкувати, як не крути, то не вчитися. Урочистості у ТНПУ ім. В. Гнатюка розпочалися концертом ще за два дні до свята. Такий цьогорічний розвиток подій передбачили у педагогічному університеті.

«Безсмертя» крізь «Добу» Биндас та «Називного відмінка»

15 листопада у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці лунала музика. Поетеса Зоряна Биндас разом із гуртом «Називний відмінок» представляли проект «Доба. Безсмертя». Гості дійства мали змогу почути авторські тексти поетеси, покладені на музику, у виконанні гурту «Називний відмінок».

Дев’ятий фрагмент Юрія Вітяка

Тернопільське видавництво «Крок» разом із літературною студією «87», не так давно, розпочало втілювати у життя, проект видавництва сучасних авторів красного письма. Станом на сьогодні серія «Pixels» налічує уже 15 віддрукованих книг, А6 - ого формату та обсягом у 48 сторінок кожна.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією