Популярне

Чи легко бути начальником: думка керівників і підлеглих

Більшість українців мріють стати керівниками. Четверо із п’яти погодилися б на керівну посаду, навіть якби точно знали, що їхньої кваліфікації та досвіду недостатньо. При цьому роботу начальника вони вважають нелегкою. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, лише 6% упевнені, що впоралися б з обов’язками начальника краще ніж їх нинішній бос.

Більшість офісних співробітників хотіли б опинитися в кріслі керівника. Але далеко не всі дотягують до керівної посади за досвідом і компетенціями. Як показало опитування hh.ua, відсутність досвіду «білих комірців» не лякає. Четверо із п’яти погодилися б посісти керівну посаду, навіть якби точно знали, що їхньої кваліфікації недостатньо для такої роботи. При цьому кожен другий стверджує, що зможе швидко навчитися і взяти ситуацію в свої руки. Майже третина відповіли, що знайдуть способи і потрібних спеціалістів та обов’язково впораються.
Кожен сьомий не настільки впевнений у своїх силах, тому вважає за краще зачекати і напрацювати досвід. Всього троє зі ста відповіли, що просто не хочуть бути керівниками і лише один зі ста не погодився б з тієї причини, що любить свою теперішню роботу.
 

У більшості співробітників і керівників думки сходяться щодо того, що бути начальником не надто просто. Семеро із десяти опитаних стверджують, що все залежить від професійних якостей керівника і його ставлення до роботи. Чверть менеджерів і дещо більше чверті підлеглих вважають, що бути керівником вкрай складно. Але лише 5% менеджерів і 1% співробітників упевнені, що в роботі начальника немає жодних складнощів.

Оцінюючи свого керівника, більшість відповіли, що їх начальник заслужено посідає свою посаду. Двоє із п’яти вважають, що загалом керівник справляється, але йому є куди рости. На думку кожного восьмого, на місце працюючого начальника краще було б взяти іншу людину. І лише 6% заявили, що впоралися б краще.

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією