Популярне

Агенції регіонального розвитку нові регіональні установи

Для посилення інституційної спроможності кожного регіону до розвитку та для підвищення їхньої інвестиційної привабливості створюють агенції регіонального розвитку.

Агенція регіонального розвитку (АРР) – це в першу чергу небюджетна та неприбуткова інституція, яка є осередком між державним, приватним та громадським секторами. Її основна мета – це реалізація державної регіональної політики та сприяння розвиткові певної території. Основними критеріями на основі яких вона функціонує є:
· координація своєї діяльності із державними та громадськими структурами та в цей час збереження автономності;
· володіння фінансовими ресурсами та кваліфікованим персоналом;
· сприйняття органами влади та органами самоврядування АРР як інституційний механізм регіонального розвитку.
Зважаючи на це, Агенції регіонального розвитку повинні бути автономними та незалежними від органів влади, крім цього їм потрібно мати хороші знання та авторитет у проектуванні та прогнозуванні розвитку регіонального середовища.
Основні функції, які повинні забезпечувати АРР є :
· економічний розвиток регіону;
· стимулювання інвестиційної діяльності;
· підтримка та розвиток малого і середнього бізнесу;
· навчання та підвищення кваліфікації кадрів;
· підтримка стартапів, інноваційного підприємства.
На даний час у 21 області України вже прийнято рішення щодо створення АРР, серед них у 10 такі установи вже діють (Чернівецька, Вінницька, Черкаська, Волинська, Хмельницька, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська області); а одинадцять вже прийняли розпорядження про їхнє створення. Лише три області ще не вирішили чи потрібно створювати АРР – це Тернопільська, Миколаївська та Харківська.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Лют
24
Час звітів у Тернополі

Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:

Гру
29
Подорожуйте разом з Terra Incognita

Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.

Гру
22
BRDO та Василь Кісіль і Партнери презентували новий функціонал Інспекційного порталу, що допоможе пережити податкові перевірки

Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією