Топ-менеджери належать до тієї категорії пошукачів, яким знайти роботу складніше, ніж іншим. У середньому на одну вакансію претендують 12 спеціалістів, а в деяких проф. областях конкуренція сягає 30 пошукачів на вакантне місце.
100% рішення для автомобілістів Тернопільщини, Хмельниччини та Івано-Франківщини за важких умов зими!
Більшість українських роботодавців не дивляться на диплом. Свою позицію пояснюють тим, що навіть найкращий ВНЗ не замінить досвід і практику, а професійні навички й мотивація важливіші, ніж документ про освіту.
Збільшення активності пошукачів і роботодавців у осінній період призвело до зростання конкуренції на ринку праці.
Осінь – традиційний період наростання бізнес-активності. Цей рік — не виняток. Після закінчення періоду відпусток спостерігався притік пошукачів і роботодавців на ринку праці.
Майже кожному другому українцю доводилось переїжджати у зв’язку зі зміною роботи. Понад половині з них знадобився час, щоб зважитися на цей крок. Але лише троє зі ста шкодують про своє рішення. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Резюме – це візитна картка. І саме від його структурованості, грамотності, а головне — якісного наповнення залежить рішення рекрутера: запросити кандидата на співбесіду чи відкласти документ вбік.
Дві третини «білих комірців» хотіли б працювати на фрілансі. Більшість розглядають віддалену роботу як можливість додаткового заробітку.
Під переговорами не завжди можна розуміти ділову зустріч, де вам необхідно отримати перевагу. Інколи для того щоб здійснити покупку чи отримати бажаний результат також можуть пригодитися навики успішних переговорів.
Коли українці приходять на роботу в компанії, часто стикаються з вимогами до дрес-коду. При цьому правила не обмежується лише стилем одягу.
Професія ІТ-спеціаліста сьогодні престижна, затребувана і високооплачувана. Все більше українців опановують фах: хтось отримує інженерну спеціальність у вузі, хтось перекваліфіковується на курсах.
Порушення трудових прав — не рідкість в українських компаніях. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, двоє із п’яти респондентів скаржаться на недотримання зобов’язань перед співробітниками з боку роботодавця.
Троє із чотирьох «білих комірців» працювали або працюють в одній компанії зі своїми родичами. Дещо менше половини з них запевнять, що це простий збіг обставин.
У порівнянні з 2014 роком в Україні зріс відсоток легальних зарплат. Тепер практично кожен другий офісних співробітник отримує «білу» зарплату. Проте значній частині населення, як і раніше, платять «у конвертах». У більшості випадків неофіційна зарплата складає весь заробіток або більшу його частину. Такі дані отримані в результаті нового дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua
Успішне проходження співбесіди дуже часто залежить зовсім не від грамотно складеного резюме, вражаючого досвіду роботи й високого професіоналізму.
Прогрес не стоїть на місці, й цифрові технології все частіше проникають у різні сфери бізнесу. Не є винятком і HR-процеси. З кожним роком усе більше компаній автоматизують HR-функцію і тим самим спрощують і роблять більш ефективною роботу рекрутерів і менеджерів з персоналу.
Українців по праву можна вважати трудоголіками. Майже половина з них витрачає на обід менше години. Практично всім доводилося працювати під час обідньої перерви через термінові справи, «завал» на роботі й примхи керівництва. При цьому троє із п’яти економлять на обідах і беруть на роботу їжу з дому, а кожен сьомий перебивається всухом’ятку. Про всі тонкощі обідньої перерви по-українськи читайте в дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Досить часто вважають, що поняття «керівник» та «лідер» є тотожними і не можуть існувати окремо один від одного. Проте це не завжди так, адже не кожний керівник може стати лідером та не кожний лідер – керівником.
Тривалий період пошуку нової роботи й конкуренція серед пошукачів на ринку праці підштовхують українців на необдумані вчинки в процесі працевлаштування. Багато хто забуває про елементарну обережність і уважність, як наслідок, нерідко стає легкою здобиччю шахраїв. Експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua дають рекомендації, як розпізнати недобросовісного роботодавця й уникнути обману.
Сучасні гаджети, інтернет і мобільний зв’язок роблять офісних співробітників доступними майже 24 години на добу. Навіть перебуваючи у літній відпустці, українці перевіряли робочу пошту, відповідали важливим клієнтам і хвилювалися, побачивши пропущені повідомлення. Чим була зумовлена необхідність бути на зв’язку під час відпустки і як до цього поставилися «білі комірці», дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?