Популярне

Свіжозрубана ялинка шкідлива для здоров’я

 Такого висновку прийшли вчені Нью-Йоркського університету.

 Проведене ними дослідження показало, що на ялинкових голках і корі хвойного дерева знаходяться спори грибка. Вони викликають так званий "синдром новорічної ялинки" — це проявляється у вигляді ознак респіраторного захворювання і перевтоми, включаючи свербіж, сльозливість, нежить, кашель, біль в області грудної клітини, задишку, загальне відчуття втоми і безсоння.У 70% випадків грибок викликає саме такі симптоми, проте часом його дія загрожує куди більш негативними наслідками для людського організму. У природних умовах ялинковий грибок не виявляє особливої ​​активності, але коли дерево стоїть у теплому приміщенні, бактерії, які живуть на ньому можуть викликати бронхіт або навіть пневмонію.Згідно з даними вчених за два тижні в приміщенні, де стояла ялинка, концентрація спор грибка зросла більш, ніж у шість разів.
Керівник дослідження доктор Лоуренс Курляндський радить або обмежитися штучною ялинкою, або, якщо важко відмовитися від натуральної, перед тим як вносити її в будинок або квартиру, обов’язково полити хвойне дерево водою зі шланга і дати йому висохнути.

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією