Популярне

Негативні наслідки впливу ґаджетів на дітей

 Все частіше батьки стикаються з проблемою діти – та ґаджети. З самого малечку, дитина, яка не вміє ще добре говорити та ходити з легкістю справляється із телефоном чи планшетом, знаходячи у ньому потрібні мультфільми. Проте, важливим моментом залишається те, що залежно від того скільки часу вони проводять у  комп’ютері чи планшеті формується  їхнє  фізичне та психічне здоров’я.

 Дитячий мозок є досить чутливим до різних електронних приладів, тому зовсім не обов’язково їм проводити з ними великий обсяг часу, щоб отримати негативний вплив. Найпоширенішими наслідками при великому захопленні ґаджетами у дітей є:
1. Порушений режим сну, яке відбуває через високий рівень збудження, що не дає організмові повністю відновитися.
2. Залежність, яка виникає від електронних приладів, є також поганою стороною ґаджетів. Розваги на комп’ютері, телефоні чи планшеті стимулюють гормон задоволення, потреба в якій з часом буде все більшою.
3. Депресія ще один негативний наслідок ґаджетів. Вченими було доказано,  що у темний час доби яскраве світло від монітора є причиною депресії. Досить часто у дітей після проведення перед монітором 1-2 години часу за іграми чи мультфільмами виникає млявість та байдужість.
4.Часте використання електронних приладів також сприяє виникненню стресу, до якого призводить підвищена збудженість та залежність.
5. Ще одним негативним наслідком є зниження фізичної активності та збільшення агресивності. Дітям потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі за межами будинку, щоб розвивати увагу та концентрація.
Тому, батькам варто відгороджувати малечу від ґаджетів, щоб вони росли здоровими, спокійними та щасливими.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією