Популярне

4 міфи про фізичне навантаження

Щось усім зрозуміле завжди окутане міфами. Це стосується і здорового способу життя. Навряд у когось воно асоціюватиметься із чимось шкідливим, навпаки. Але міфи стійко продовжують жити і передаватися з покоління в покоління.То що ж не належить до здорового способу життя?

1.    Щоб схуднути, потрібно рахувати калорії.
Насправді потрібно звернути увагу на співвідношення білків, жирів та вуглеводів. Потреба в енергії тримається саме на цих трьох китах, а цифри та калорійність насправді не мають значення.
2.    Нема болю – нема результату.
Так, якщо Ви початківець, то болі – явище неминуче, але в усіх інших випадках – це може бути лише симптомом травми. Певний дискомфорт під час тренувань – так, біль – ні.
3.    Вправи «на розтягування».
Досить суперечлива ситуація. Одні вважають, що вона користа перед інтенсивними фізичними навантаженнями, інші – ні. Проблема у тому, що багато із нас плутають розтяжку та розминку. Розминка – необхідна перед тренуванням, вона підготує м’язи до роботи, чого не скажеш про розтяжку. Навряд вона стане для вас гарантією можливого уникнення травм.
4.    Тренування вдома не такі ефективні, як у спортивному залі.
Цей міф має дві медалі. Це суто індивідуальний підхід. Наприклад, один з мінусів тренувань вдома – це тривалість. Коли Ви в усіх на виду і ще й серед собі подібних – мотивація приходить сама. Не будете ж Ви сидіти і спостерігати?
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією