Популярне

Коли «скаче» артеріальний тиск

Весна досить часто буває капризною дамочко. Ще вчора – дощ, холод, а сьогодні – перші ознаки літа. Чим здивує весна завтра – невідомо. Міжсезонний період – завжди випробування для організму.  З такою нестабільністю нема чому дивуватися проблемам із артеріальним тиском.

Звичайно, це не єдина причина. Різкі перепади тиску – прерогатива «сидячої» роботи. Хто ж у сучасному світі цим не грішить? Офіс, комп’ютер, а вдома – комп’ютер або телевізор.
Влітку на тиск впливає надмірне захоплення засмаганням на сонці. З цим взагалі потрібно бути обережним.
Якщо Ви на дієті, то не дивуйтесь, що артеріальний тиск відреагує на це миттєво. При малих дозах їжі він падає. Тому у Вас є шанс бути худою, але блідою і без сил.
Якщо ж Ви ведете американський спосіб життя: фаст-фуд і малорухливість, то ризикуєте захворіти на гіпертонію. Їжа із надлишковою кількістю жиру та солі гарантовано додасть зайві кілограми, а, чим більша вага тіла, тим вищий тиск.
Варто знати, що лікують не тиск, а серце, нирки, кров, тобто сам організм. Без лікаря тут не обійтись! Єдине, що можна сказати з упевненістю – доведеться переглянути свій раціон харчування та життя загалом.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією