Щодня ми користуємось різними речами, але вони являють собою джерело різних бактерій. Які предмети в будинку несуть небезпеку для здоров’я людини?
Предмети, які є найбруднішими – це:
1. Мобільний телефон. Протягом дня ми ним користуємось багато разів, то ж мийте руки, того, як скористались телефоном. До цієї категорії – варто віднести і планшет.
2. Клавіатура Вашого ноутбука чи ПК містить не менше мікробів. Все це через те, що багато людей люблять обідати чи вечеряти за комп’ютером. Внаслідок цього, у щілини клавіатури потрапляє їжа, яка і є розсадником багатьох бактерій. Увага! Щоб позбутись бактерій на гаджетах, не забувайте їх протирати спеціальними засобами.
3. Рушник необхідно кожен раз ретельно просушувати, адже тепло і вологість - найбільш сприятлива атмосфера для розмноження мікроорганізмів. Рушник краще міняти щотижня.
4. Варто згадати про губки для миття посуду. Вони також є ідеальним місцем для розмноження мікроорганізмів. І їх намагайтеся міняти частіше.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.