Швидкий темп життя змушує людство вдаватися до безкінечних експериментів. Кава належить до одного із них. Усі знають, що справжню каву потрібно варити, але ми знаємо ще один кавовий «вид» - розчинна. Комусь вона подобається, а хтось зневажає її за «фальшиву» натуральність.
Процес створення розчинної кави довготривалий. Спочатку зерна обсмажують та перемелюють, а вже потім готують розчинну каву, яка ми звикли бачити на прилавках. Для цього є два способи:
1. Перемелену каву варять протягом 4 годин, поки вода не екстрагує всі його речовини, потім пропускають через фільтр і просушують.
2. Висушують у вакуумі та отримують каву у гранулах.
Розчинна кава не дуже корисна для нашого організму. Хворим на атеросклероз, серце, нирки, гіпертонію варто взагалі забути про неї.
Ті, хто негативно ставляться до розчинної кави через її «фальшивість», у чомусь мають рацію. Справа у тому, що розчинна кава натуральна приблизно лише на 15 %, а все інше – домішки, які додають для того, щоб знизити собівартість продукту. У складі кави повинна бути ЛИШЕ кава, виробники ж нерідко додають ячмінь, штучний кофеїн, стабілізатори та ароматизатори.
До речі, можна з легкістю виявити у домашніх умовах, чи придбали Ви якісну розчинну каву. Додайте декілька капель йоду у приготовану каву. Якщо вона посиніла, то Ви придбали не каву, а домішки.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.