Нам завжди здається, що будь-яка їжа здатна втамувати голод. Це не так. Існують продукти, які призводять до протилежного ефекту – бажання їсти ще. Як не дивно, але більшість цих продуктів ми споживаємо щодня і вважаємо, що вони чудово втамовують голод.
1. Білий хліб.
Краще їсти хліб з цілісних зерен, тому що білий хліб стимулює вироблення інсуліну, тим самим підвищуючи гостру потребу в їжі.
2. Газовані напої та солодкі соки.
Тут нічого дивного і нічого хорошого. У цих напоях лише величезна кількість цукру та домішків. Їх взагалі потрібно виключити з раціону.
3. Піца.
Здавалося б, що ситнішої страви просто не придумаєш, але не все так просто. Вона справді ситна, якщо з’їсти її всю на самоті. Насправді ж тісто у взаємодії з сиром і трансжирами підсилює гормони голоду і пригнічує гормон насичення - від цього виникає дике бажання їсти.
4. Алкоголь.
Підвищує апетит тому, що він знищує гормон, який відповідає за контроль голоду.
5. Солодощі.
Вони «повідомляють» мозок, що до організму надійшла велика кількість енергії, тому і апетит зростає.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.