Кожного року ми чуємо про харчове отруєння з телебачення, від своїх друзів, або ж самі потрапляємо в цю неприємну ситуацію.
. З’їли, випили щось не те, або інший чинник може викликати отруєння. Щоб вихідні не провести на лікарняному ліжку варто дотримуватись правил гігієни і їсти лише якісні продукти харчування.
Через те, що влітку температура повітря значно вища, ніж у будь-яку іншу пору року – це сприяє розвитку різноманітних бактерій у продуктах. Симптоми харчових отруєнь:
Після того, як ви вжили продукти харчування, то через 1-2 години може з’явитися головний біль, нудота, блювота, супроводжується підвищення температури тіла. Симптоми надзвичайно неприємні та виснажують людський організм.
Щоб уникнути харчових отруєнь влітку варто:
1. Завжди перед приготуванням та вживанням їжі варто мити руки.
2. Продукти харчування, які мають неприємний запах та поганий вигляд – не вживати.
3. Дивіться термін придатності продуктів на упаковці.
4. Овочі та фрукти слід ретельно мити.
5. Якщо Ви зібрались у далеку подорож – не беріть із собою ковбасні, кондитерські вироби, бо вони швидко псуються.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.