Буряк – овоч, з якого можливо робити сік в будь-яку пору року. Соки овочів та фруктів корисні для людського організму, бо місять вітаміни, мікроелементи, що так необхідні нам. Якщо Ви вирішили приготувати і вживати сік із буряка, то повинні знати його корисні властивості. До складу такого соку входять: вітаміни В1, В2, Р, РР, C, залізо, фолієва кислота, йод, натрій, кальцій, мікроелементи хлор і калій.
Чим же так корисний буряковий сік?
Через те, що в цей сік містить йод, то вживаючи його, можливо покращити роботу щитовидної залози. При хворобах серцево-судинної системи також корисний сік буряка. Зміцнити серцевий м’яз допоможе калій, а магній що міститься у цьому соку перешкодить утворенню тромбів. Користь буряка та соку із нього очевидна. Щоб вживати його правильно, варто сік розбавляти 1:2 з іншими соками або водою. Починати пити даний сік треба з маленької дози - 1 ч. ложка бурякового соку, яку додаєте в інший сік чи воду.
Варто звернути увагу на протипоказання. Ті, хто страждають виразковими поразками гастродуоденальної області повинні відмовитись від цього напою.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLE25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.