Чи потрібно в чай або каву додавати ложечку цукру? Як на відмову від нього відреагує наш організм? Читайте в «Бізнес-область».
Шведськими лікарями, зокрема доктором Андреасом Енфельдтером давно встановлено, що єдине правильне лікування в людини відбудеться тільки тоді, коли вона сама прислухається до свого організму та проаналізує усі процеси в ньому.
Не секрет, що необхідну життєву енергію людина отримує з двох джерел: жири, а особливо ті, що повільно розщеплюються, та вуглеводи, одним із яскравих представників яких є цукор. В усіх дієтичних програмах або журналах йшлося про те, що досягти стрункості та вічної молодості людина може тільки у тому випадку, якщо відмовиться від жирної їжі. Однак ніхто не зауважив той факт, що кращого самопочуття людина набуде у тому випадку, коли, навпаки, зверне увагу на жири (в дозволених кількостях), відмовившись при цьому від цукру.
Споживаючи продукти, що багаті на жири у співвідношенні до своєї фігури, Ви отримаєте бадьорий заряд енергії, пожиттєву стрункість, прекрасну шкіру, здорове волосся та міцні нігті. Якщо зменшити кількість споживання цукру, Вам більше не доведеться розраховувати калорії за таблицею, невдоволено хмуритися від появи нових висипань на обличчі, і, як приємний бонус, - отримаєте струнку талію. Саме вона худне першою при відмові від солодкого.
Спробуйте відмовитися від цукру на 3 дні. Переконані, що Ви одразу помітите, що втратили сонливість, почали наїдатися їжею в меншій кількості, часто забуваєте про вечерю. Кажуть, що якщо перед їдою з’їсти солодкого, то апетит пропадає. Насправді так воно є тільки через те, що шлунок отримує чергову порцію їжі, але тільки-но він її перетравить, як подає сигнал організмові, що знову потрібно підкріпитися, однак тут «маленькою порцією» салатику Ви вже не відбудетесь!
Ольга Рогацька
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.