Популярне

Міфи правильного харчування

 На сьогоднішній час, люди все більше уваги приділяють правильному харчуванню, відказуючись від шкідливих звичок на користь здорового способу життя. Проте, яке ж насправді правильне харчування вірне і чи лише воно складає здоровий спосіб життя, варто задуматися.

 В першу чергу, потрібно звернути увагу, що здоровий спосіб життя – це правильний образ вашої поведінки це той, який виключає з вашого раціону усі шкідливі звички взагалі ( такі як куріння, алкоголь), натомість включає в раціон харчування поживні продукти та підкріплює все це фізичними навантаженнями. Якщо з спортивною стороною все просто, варто робити ранкові зарядки або пробіжки, більше ходити пішки, знайти для себе спортивне хобі, займаючись яким ви будете релаксувати, то з харчуванням виникає багато розбіжностей. Кажуть, що чим більш популярною є тема, тим більше навколо неї виникає міфів. Так само є із правильним харчуванням, досить багато нюансів, які сприймаються не точно. Так наприклад, вважається, що жири є досить шкідливими для фігури. Проте тут мова лише про трансжири, а справжні, які надходять з рибою чи молочною продукцією, навпаки є досить корисними для нашого організму. Ще існує твердження що фруктові соки є корисними так само як і свіжі плоди, проте це не так. Адже в соках практично немає поживних речовин. Ще одним твердженням, яке є насправді міфом про правильне харчування – це те, що здорова їжа обходиться дорого. Ціни на сезонні овочі і фрукти є цілком пристойні і на крупи також. Зовсім не обов’язково витрачати кошти на продукти, на яких написано «органічні», адже вони не завжди є корисні. Тому вводити в свій раціон здорове харчування не так і важко головне знання та бажання.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією