На сьогоднішній час, люди все більше уваги приділяють правильному харчуванню, відказуючись від шкідливих звичок на користь здорового способу життя. Проте, яке ж насправді правильне харчування вірне і чи лише воно складає здоровий спосіб життя, варто задуматися.
В першу чергу, потрібно звернути увагу, що здоровий спосіб життя – це правильний образ вашої поведінки це той, який виключає з вашого раціону усі шкідливі звички взагалі ( такі як куріння, алкоголь), натомість включає в раціон харчування поживні продукти та підкріплює все це фізичними навантаженнями. Якщо з спортивною стороною все просто, варто робити ранкові зарядки або пробіжки, більше ходити пішки, знайти для себе спортивне хобі, займаючись яким ви будете релаксувати, то з харчуванням виникає багато розбіжностей. Кажуть, що чим більш популярною є тема, тим більше навколо неї виникає міфів. Так само є із правильним харчуванням, досить багато нюансів, які сприймаються не точно. Так наприклад, вважається, що жири є досить шкідливими для фігури. Проте тут мова лише про трансжири, а справжні, які надходять з рибою чи молочною продукцією, навпаки є досить корисними для нашого організму. Ще існує твердження що фруктові соки є корисними так само як і свіжі плоди, проте це не так. Адже в соках практично немає поживних речовин. Ще одним твердженням, яке є насправді міфом про правильне харчування – це те, що здорова їжа обходиться дорого. Ціни на сезонні овочі і фрукти є цілком пристойні і на крупи також. Зовсім не обов’язково витрачати кошти на продукти, на яких написано «органічні», адже вони не завжди є корисні. Тому вводити в свій раціон здорове харчування не так і важко головне знання та бажання.
Марійка Міньковська
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?