Популярне

Здоров`я

Догляд за шкірою обличчя навесні

Нарешті настала весна. Саме з нею асоціюється молодість, краса, свіжість. Кожна жінка хоче виглядати на всі 100%. Разом із цим потрібно ретельно доглядати за шкірою обличчя. Саме весною світить сонечко, але дме холодний вітер, яки чинить негативний вплив на шкіру обличчя. також весняні промені сонця які є досить потужними може спричинити появу пігментних плям.

Алергія на пил?

Алергія – досить поширене захворювання серед населення. Проте, серед найбільш поширених алергенів є пил. Можемо виділити такі типи алергії на пил:

Чому не можна гризти нігті?

Багато людей мають безліч шкідливих звичок, яких важко позбутися. Одна з таких – гризти нігті. Причину цієї проблеми вчені досі не з’ясували. Одні вважають, що це результат стресу та проблеми із психікою, інші – спадковість.

Як не застудитись весною

Вже закінчився сезон грипу, але все ж у березні та квітні віруси можуть атакувати нас. Коли сонечко трохи пригріє, то нам здається, що вже дуже тепло. Через це настає бажання вже чим скоріше одягнути весняний одяг та й взуття.

Сезон березового соку

В кінці березня та до середини квітня люди мають можливість зібрати березовий сік. У народі його вважають ліками ледь не від усіх захворювань. Медики рекомендують випити не менше десяти літрів свіжого соку впродовж весняного сезону, наводячи аргументи:

Як зберегти зір?

У сучасному світі важко зберегти власний зір. Кожного дня людині доводиться напружувати очі. 8 годинний робочий день за комп’ютером, а потім приходимо додому і знову те саме: комп’ютер, ноутбук, планшет, мобільний телефон, телевізор – від цього ми ніяк не можемо відвернути увагу.

Які симптоми зору не можна ігнорувати?

Очі – найбільша цінність, дана людині природою. Коли вона втрачає здатність бачити, то втрачає разом із цим цілу низку можливостей пізнати світ.

4 міфи про фізичне навантаження

Щось усім зрозуміле завжди окутане міфами. Це стосується і здорового способу життя. Навряд у когось воно асоціюватиметься із чимось шкідливим, навпаки. Але міфи стійко продовжують жити і передаватися з покоління в покоління.То що ж не належить до здорового способу життя?

Запах з рота: чому виникає і як позбутися?

Перш за все поява запаху з рота вказує на проблеми із яснами та зубами, а захворювання шлунково-кишкового тракту є другорядною причиною. Неприємний запах найчастіше виникає тоді, коли людина не хоче або забуває стежити за чистотою своїх зубів. Усе було б гаразд, якби це неприємне явище не було таким підступним: запах найбільше відчувають оточуючі, аніж людина, в якої він є.

Стретчинг: що варто знати?

Сьогодні дівчата та жінки намагаються підтримувати себе у відмінній формі. Щоб бути стрункою прекрасна стать використовує різні методи: дієти, спорт, танці. На сьогоднішній день існує таке широке коло занять для активності, що й не знаєш ж чого вибрати (фітнес, аеробіка, йога, басейн, інше).

Як продукти фахівці не рекомендують повторно розігрівати?

Попри те, що багато людей знають правила та способи приготування їжі, з появою мікрохвильових печей та різноманітних засобів для розігріву, багато хто забуває про те, що повторно підігріті продукти можуть не тільки втамувати голод, але й нашкодити здоров’ю.

Східні солодощі – ЛУКУМ

Рідко знайдеться людина, яка не любить солодощів. Особливі цінителі солодкого обов’язково дають свою оцінку лукуму. Сьогодні знайти Східні солодощі неважко, адже у кожному супермаркеті можливо знайти все, що бажає шлунок.

Перекис водню: корисні властивості

У кожного із нас у домашній аптечці знайдеться перекис водню. Кожен із нас використовує його у певних цілях, звісно, якщо немає індивідуальної чутливості, а тому варто бути обережним. Перекис водню має багато властивосте, а про деякі із них ми навіть не здогадувались.

Міфи про суші та їх вплив на здоров’я людини

Якщо раніше суші вважалися для нас екзотичною їжею, то тепер нікого ними не здивуєш. У великих місцях майже на кожному кроці працюю суші-бари, а маленьких – відбувається їхнє активне запровадження. Це оригінальне блюдо добре співіснує з українським раціоном.

Шкода високих каблуків.

Про взуття на високому каблуці існує багато різних думок. З одного боку, завдяки високим каблукам можна підкреслити красу ніжок, надати стрункості і росту невисоким дівчатам.

Як зберегти здоров’я до похилого віку?

Найважливіше та найцінніше, що є у будь-якої людини – це здоров’я. Здоров’я можна легко втратити і страждати від цього усе життя, але, доклавши зусиль, можна і зберегти його на довгі роки вперед.

Відпочиваємо від макіяжу,як і чому це треба робити?

Завжди при будь-яких обставинах кожна жінка хоче виглядати красивою і привабливою, чого намагається досягти усіма засобами, у тому числі і за допомогою макіяжу.

Вплив музики на психіку людини

Вчені знайшли безліч підтверджень тому, наскільки сильно музика впливає на емоційний стан людини.

Очищаємо легені

Зазвичай дана тема хвилює людей, які мають хронічні захворювання, пов’язані з легенями (бронхіт, астма, пневмонія тощо). Проте, якщо Ви хочете навчитися краще стежити за власним здоров’ям – неодмінно прочитайте статтю. Курцям також рекомендуємо кидати свою шкідливу звичку.

Ви інтенсивно працюєте над собою, а пресу досі нема? У чому помилка?

Ви з усіх сил взялися до початку літа мати підтягнуте і пружне тіло, потієте над пресом, але усе марно? Усе має причини. Мало просто качати прес. У чому ж причина?

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією