Майже у кожного бували випадки у дитинстві коли приносили додому батькам бездомних тварин. Особливо батьки «радуються» таким подвигам, коли проти того, щоб вдома взагалі тримати домашніх тварин.
Причин для цього знайдеться: алергія, багато шерсті, неприємний запах і тд. Не завжди думки дорослих співпадають із дитячими. Побачивши десь на подвір’ї бездомну тварину, дитяче серце розчулиться і обов’язково візьме додому під власну опіку. Що робити батькам?
Найчастішими тваринами, які можуть бути бездомними і дитина їх забере – кошенята та цуценята.
Як діяти батькам? Для початку огляньте тварину. Якщо вона доглянута, не лякається людей, а ще й має нашийник – можливо вона вже має свого господаря. Потрібно дитині пояснити, що дана тварина заблукала, а наше завдання допомогти їй знайти свій дім та господаря. І намагайтеся прикласти зусиль щоб знайти власника. Для цього: розпитайте сусідів, адже у них може бути цінна інформація, розклейте оголошення чи як зараз популярно – дати повідомлення у соцмережі.
Тварина вулична? З цим буде трохи складніше. Якщо ж Ви проти того, щоб тварина була вдома – одразу повідомте і обговоріть це з дитиною. Непотрібно давати можливість тварині звикати до Вас якщо не збираєтесь залишати її собі, бо потім буде важка розлука чотирилапого друга з дитиною. Намагайтесь допомогти тварині десь прилаштуватись: притулок чи знайти нового господаря через соцмережі.
Даєте «добро» дитині і тварині дружити і залишити тварину вдома? Слідкуйте як ведеться тварина, огляньте її, адже вона може бути н носієм певної хвороби, або ж мати травму. Допоможіть тварині вийти з лиха – зверніться та ветеринара та й самі проявіть турботу.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.