Чи то на генетичному рівні, чи то ще на якомусь рівні, але так вже повелося, що наш народ любить усе зберігати «на всякий випадок». Такі речі не лише займають безліч місця у приміщенні, але й висмоктують енергію.
З чого варто почати?
1. Гардероб.
Одяг зношується, виходить із моди, змінюються смаки господаря, але ми вперто не продовжуємо не помічати, що ця кофтинка у минулому. Не носимо її, але виділяємо почесне місце десь у кінці полиці. Позбудьтеся усього зайвого одягу, - і Ви відчуєте полегшення.
2. Газети та журнали.
Цього добра у домі достатньо особливо тоді, якщо Ви виписуєте періодичні видання. Залиште лише те, що Ви плануєте перечитувати або там міститься важлива інформація.
3. Документи.
Особливо важливі документи зберіть в окремі папки в залежності від їхніх «тематики (рахунки за комунальні послуги в одну, паспорт та інші сімейні документи – в іншу).
4. Аптечка.
Напевно, у багатьох так – вітаміни на поличці у вітальні, знеболювальне – на кухні і так далі. Систематизуйте все і зберіть в одну яскраву коробку. Для Вас же краще.
5. Посуд.
Тріснута чашка або тарілка…Гарна. Шкода. нехай ще постоїть… Порада зрозуміла – усе на смітник!
Посуд, яким Ви користуєтесь лише « в особливих випадках», тобто «парадні», зберіть в один ящик і поставте окремо. Таким чином Ви не лише звільните місце на кухні, а й убезпечите цей посуд від можливого падіння.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLE25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.