Популярне

Креативні руйнівники, або Куди привели дорожні ями

Тернопіль – місто для життя. Всі ми звикли до цього заклику і навіть мимоволі гордимось такими от словесними реаліями. Чому словесними? Та тому, що багато всього «реального» маємо лише на словах. Скажіть, ну хіба можна назвати себе повноцінним щасливим городянином, якщо й кількасот метрів містом важко проїхати? Звичайно, Тернопіль розбудовується - наче гриби після дощу, виростають все нові багатоповерхівки, в яких житимуть інші «щасливі тернополяни». Та тільки якою ціною даються Тернополю нові будівлі? Бо ж з кожною вантажівкою, що привозить важкі будівельні матеріали, ями на наших вулицях глибшають…

Ми знову на вулиці Карпенка. На перший погляд, спокійний і затишний райончик Дружби. Та от мешканці цього куточка Тернополя вже давно звикли до гудіння вантажних автомобілів та шуму будівельної техніки, а ще до… ям.

 

Ось досить хороша дорога (і така є на вулиці Карпенка), якою не те що їхати – іти приємно!

 

 

А ось ділянка цієї дороги, якою кілька разів на день курсують вантажівки. Не треба й пояснювати, куди приведуть ці ями. Краще, мабуть, один раз побачити, ніж багато разів почитати.

 

 

 

 

 

 

 

Звичайно, поганючі тернопільські дороги – вина не лише будівельників. Тут можна звинуватити чи не кожного тернополянина (навіщо ж було обирати собі вдалу, яка й не думає як слід працювати?), проте і про наявну «вантажно-дорожно-будівельну» проблему варто задуматись… Чи не так?

Оксана Вересень
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією