Популярне

Українець створює квіти з порцеляни для Білого дому та королів

 Українець Володимир Канівський народився, виріс та здобув освіту у Харкові. Ймовірно, він міг би стати головним архітектором рідного міста, але переїхав до Ленінграда, де влаштувався до архівного інституту. Однак праця там не приносила задоволення, майстру довелося нудьгувати.

 Звільнившись, Володимир потрапляє під тогочасну статтю про дармоїдство та змушений малювати плакати на Харківському комбінаті, які згодом були забраковані за слабкі ідеологічні позиції. Не знати б як обернулася життєва доля Канівського, якби одного разу йому не довелося оформлювати 26 вітрин у дегустаційному магазині «Нектар», що на Невському.

Чоловік помістив туди чоловічків з кераміки, які якнайкраще відображали історію виробництва вина ще з часів античності. За іронією долі, саме Володимир згодом став головою тієї ж художньої ради, якій раніше не подобалися його плакати. Проте в країні розпочався період перебудови й митець вирішив емігрувати до Італії, згодом – США. Там його влаштував на роботу в порцелянову майстерню товариш-адвокат.

Спершу було важко, але Канівський прикладав максимум зусиль для власних витворів і згодом почав виготовляти власні порцелянові квіти, які стали оригінальним витвором мистецтва. Подібних аналогів у світі ніхто не виконує. Квіти виглядають настільки живими, що важко повірити у те, що це порцеляна, не торкнувшись до них. Розфарбовані вручну, вони милують око колекціонерів, а також знаходяться у будинках найбагатших людей, президентських резиденціях, королівських палацах. Їх активно замовляв магазин паризької парки Dior, а з 2011 року, коли слава про квіти набула широкого розголосу, до співпраці Володимира Канівського запросили до Німеччини у порцеляновий Будинок Meissen, де він повинен був створити колекцію Meissen by Kanevsky. 

 

 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією