Після різкого зниження рівня життя в Україні протягом 2012-2016 років дедалі більшої популярності набрали так звані магазини секонд-хенду. Люди готові купувати брендові речі за 200-300 гривень, оскільки у магазинах та на ринках їхня вартість у рази вища.
Мода на сьогодні дуже мінлива річ, тому зникає потреба скуповувати речі за грандіозні ціни, щоб через місяць-два шукати можливість придбати щось, що в більшій мірі відповідає тренду. Та й дозволити собі це може далеко не кожен. Нині кількість «секондів» збільшується і неабияк зростає попит у споживачів на них. За прогнозами експертів ринок секонд-хенду щорічно зротає на 11%, а прибутки від них сягають десятків мільярдів доларів. За попередніми даними в Україну щорічно завозять близько 100 тисяч тонн стокового одягу.
Якщо ж говорити про ситуацію у Тернополі, то ми нарахували більше 25 даних магазинів, розміщених в різних куточках міста.Найбільші з них: «Євро секонд хенд», «Second Hand», «Одяг з Європи», «Планета секонд хенду». Власники секондів пропонують чоловічий, жіночий та дитячий відділи одягу. Тут можна знайти речі з етикетками "H&M", "Mango", "Zara", "Bershka", "Adidas", "Reebook". Чимало з них виглядають, як нові. Вартість одного кілограма стоку в перший день продажу сягає в середньому 200 гривень, далі з кожним днем ціна знижується навіть до 15 гривень за кілограм. Тернополяни надають перевагу одягу «з чужого плеча», оскільки за таку вартість в брендових магазинах одягнутись неможливо.
Марта Карпенко
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?