Популярне

Музей космонавтики

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова в Житомирі - це місце, де знаходять для себе щось цікаве і дорослі, і діти, куди неодмінно приводять своїх гостей житомирці. 

Сергій Павлович Корольов стояв біля витоків практичної космонавтики не тільки з точки зору створення якісно нової космічної техніки, але і з точки зору становлення космічного мислення, заснованого вже не тільки на теоретичних положеннях, а й на практичному досвіді. 

 Тому природно, що в музеї його імені космонавтика постає перед нами якісно новою галуззю людської діяльності. Такою, яка справила вплив не тільки на стрімкий розвиток науково-технічного прогресу в усьому світі, але також активізувала космічні тенденції в людському мисленні, моралі, духовності, творчості.

Прорив Людини у Космос вплинув не тільки на матеріально-технічну сторону земного життя, але і на духовний розвиток людства. Ми все більше спостерігаємо, як тісно пов'язаний розвиток космонавтики зі зміною світогляду людей. Чим більшою стає кількість людей, які бачили свою планету з космічної далі, тим більшу силу знаходить таке явище, як планетарне мислення. Практична космонавтика багато в чому гостро позначила глобальні проблеми цивілізації і залишається одним з перспективних напрямків людської діяльності в майбутньому.

Тому не тільки про новини космонавтики можна дізнатися в музеї, не тільки ознайомитися з її історією. Філософія і мистецтво так само повноправно зайняли тут своє місце. Поряд з науково-практичними конференціями, які збирають звідусіль вчених і музейних працівників, давно звичними в музеї стали зустрічі з цікавими людьми, вечори поезії і музики, художні виставки, навіть театральні прем'єри. Все це робить музей осередком культурного і духовного життя міста.

Наше

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією